1. Grup Bağımsız Denetçi Eğitimi Tamamlandı

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

 

KGK onaylı Merkezimiz tarafından düzenlenen, İzmir Yeminli Mali Müşavirler (YMM) Odası’na kayıtlı yeminli mali müşavirlere TFRS – BOBİ FRS ve Finansman eğitimleri, sertifika töreniyle tamamlandı.

Sertifika töreni MCBÜ-Sem Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Koray KAYALIDERE’nin açılış konuşmasıyla başladı. Oldukça başarılı ve faydalı bir eğitim yürüttüklerini, muhasebe meslek mensuplarıyla birlikte olmaktan mutluluk duyduklarını dile getirerek katılımcıları tebrik etti. Daha sonra Merkezimizle birlikte bu eğitim faaliyetini organize eden İzmir Yeminli Mali Müşavirler Odası’nın değerli başkanı Şadi ÇETİN söz aldı. Başkan ÇETİN eğitimin başarılı geçtiğine katılarak aynı zamanda bilgileri tazeleyici ve interaktif bir program olduğunu ifade etti.

Son olarak Merkez Müdürümüz Prof. Dr. Mahmut KARĞIN, eğitimcilerimize ve oda başkanı sayın ÇETİN’e katkılarından dolayı teşekkürlerini ileterek eğitimlerin gelecek dönemlerde de devam etmesini diledi.

Üç günlük (21 Kredilik) eğitim sonunda düzenlenen törende eğitime katılan Akın ÖZÇEKİRGE, Ali ŞENOL, Aydın ERDİM, Burak Ali Han TECİM, Cemali ÖZKAN, Cengiz DEMİREL, Davut AKBULUT, Egemen ÖZEMRE, Erkan GÜRBOĞA, Erman TÜRKMEN, Hafize ÇETİN YILDIRIM, Halil Rahmi GÜVEN, Hidayet BERKSOY, Hüsnü SAYOĞLU, İbrahim Güner BAKIRLILAR, İlgin SAYLAM, İsmail Faruk GÜRKAN, Levent ÖZAY, Mehmet EMREOL, Mehmet TAN, Mehmet Zeki AKKAN, Murat KÖSEOĞLU, Necmettin KELEŞ, Nurver ŞENOL, Özcan ÇİYNEKLİ, Sedat TETİKER, Selahattin KARAKAŞ, Şadi ÇETİN, Şenol POYRAZ, Tayfun KARAOK, Teslime GÜVEN DOĞRAMACI, Turan ŞAHİN, Yalçın KARACA, Yusuf ŞİMŞEK ve Yücel AYHAN’a sertifikalarını Prof. Dr. Mahmut KARĞIN, Doç. Dr. Rabia AKTAŞ, Doç. Dr. Sibel KARĞIN, Doç. Dr. Koray KAYALIDERE ve Şadi ÇETİN takdim etti.

Program, Merkez Müdürü Prof. Dr. KARĞIN’ın, Oda Başkanı ÇETİN’e teşekkür belgesi sunmasıyla son buldu.

Devam eden kayıtlarımız için eğitim modüllerimiz aşağıdaki gibidir.

  • TFRS – BOBİ FRS (I – II – III) 7 + 7 + 7 Kredi
  • Denetim (I – II – III) 7 + 7 + 7 Kredi
  • Finans (I – II) 7 + 7 Kredi
  • Kurumsal Yönetim 7 Kredi
  • Etik 7 Kredi