2. Grup Bağımsız Denetçi Eğitimi Tamamlandı

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

 

KGK onaylı Merkezimiz tarafından düzenlenen, İzmir Yeminli Mali Müşavirler (YMM) Odası’na kayıtlı yeminli mali müşavirlere TFRS – BOBİ FRS ve Finansman eğitimlerinin ikincisi, düzenlenen sertifika töreniyle tamamlandı.

Sertifika töreni MCBÜ-Sem Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Koray KAYALIDERE’nin açılış konuşmasıyla başladı. Bir önceki grupta olduğu gibi bu grupta da oldukça başarılı ve faydalı bir eğitim yürüttüklerini, muhasebe meslek mensuplarıyla birlikte olmaktan mutluluk duyduklarını dile getirerek katılımcıları tebrik etti. Daha sonra Merkezimizle birlikte bu eğitim faaliyetini organize eden İzmir Yeminli Mali Müşavirler Odası’nın değerli başkanı Şadi ÇETİN söz aldı. Başkan ÇETİN eğitimin başarılı geçtiğine katılarak aynı zamanda bilgileri tazeleyici ve interaktif bir program olduğunu ifade etti.

Son olarak Merkez Müdürümüz Prof. Dr. Mahmut KARĞIN, eğitimcilerimize ve oda başkanı sayın ÇETİN’e katkılarından dolayı teşekkürlerini ileterek eğitimlerin gelecek dönemlerde de devam etmesini diledi.

Üç günlük (21 Kredilik) eğitim sonunda düzenlenen törende eğitime katılan Abdullah TAŞAR, Ali İsmet TEKİN, Asım GEZER, Bekir KAHRAMAN, Çağlan Ahmet GENÇER, Egemen GÜLTEK, Ejder AYANOĞLU, Enver ASLAN, Erbil ÇEVİK, Günay TÜZÜN, Hayri KONUK, Niyazi Hidayet YILDIZ, Kazım ALTIN, Kemal AKMAZ, Kemal GÖKDEMİR, Kenan UYSAL, Leyla ÖZBİLGİÇ, Mehmet Kubilay ÖZCAN, Mestan DOYRAN, Murat ALTUNSABAK, Muslu IŞIK, Mustafa ARICI, Mustafa ÖZTORUN, Mustafa Tevfik TURNA, Nehriye AKYOL ERYILMAZ, Nesrin ERGÜN, Orhan ÖNGEL, Öner KARAGÖZ, Sadi GEÇİM, Serdar USLULAR, Tekin ATILGAN, Tibet TÜRK, Ülkü KARAGÖZ ve Yüksel KOÇ’a sertifikalarını oda başkanı Şadi ÇETİN takdim etti.

Devam eden kayıtlarımız için eğitim modüllerimiz aşağıdaki gibidir.

  • TFRS – BOBİ FRS (I – II – III) 7 + 7 + 7 Kredi
  • Denetim (I – II – III) 7 + 7 + 7 Kredi
  • Finans (I – II) 7 + 7 Kredi
  • Kurumsal Yönetim 7 Kredi
  • Etik 7 Kredi