CBÜSEM ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ BELGESİ ALMAYA HAK KAZANDI

kalite 113

CBÜSEM’de başlatılan kalite atağı, sertifika ile taçlandırıldı. Uzun zamandır verdiği eğitimlerde ve prosedürlerinde kalite anlayışıyla faaliyetlerini sürdüren CBÜSEM, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen kalite denetiminden başarıyla geçerek törenle ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi almaya hak kazandı. Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. A. Kemal ÇELEBİ’nin makamında gerçekleştirilen sertifika törenine başta CBÜSEM Müdürü Doç. Dr. Mahmut KARĞIN ve Müdür Yardımcıları Doç. Dr. U. A. Koray KAYALIDERE ve Yrd. Doç. Dr. Burak ÖZDOĞAN olmak üzere tüm CBÜSEM ekibi katılarak kalite sertifikalarını aldılar.

Törende konuşan Sayın Rektör Prof. Dr. A. Kemal ÇELEBİ, kalite felsefesinin tüm üniversite için olmazsa olmaz bir kriter olduğunu belirterek, CBÜSEM’in gerçekleştirdiği çalışmaların yüksek standardının bağımsız kuruluşlarca da onaylanmasının önemli olduğuna değindi. Yine törende hazır bulunan CBÜSEM Müdürü Doç. Dr. Mahmut KARĞIN, CBÜSEM’in kalite yolculuğunun yeni olmadığını, uzun zamandır standartlara uygun olarak faaliyet gösterdiklerini belirterek CBÜSEM olarak sıradaki amacın akreditasyon faaliyetlerine odaklanmak olduğunu belirtti.

CBÜSEM’in aldığı ISO 9001:2008 Kalite Akreditasyonu sayesinde, CBÜSEM tarafından eğitimleri başarıyla tamamlayan katılımcılara verilen bütün sertifika ve katılım belgelerinde ISO 9001:2008 kalite onayı yer alacak. Uluslararası anlamda geçerliliği bulunan bu kalite onayı sayesinde eğitim katılımcılarının aldıkları sertifika ve belgelerin de geçerlilik seviyesi arttırılmış olacak.

kalite 1

kalite 11 kalite 4 kalite 3 kalite 8 kalite 7 kalite 6 kalite 5