ÇOCUKLARIMIZ ŞİMDİDEN ÜNİVERSİTELİ OLSUN

Celal Bayar Üniversitesi'nden Başarı Sertifikası Alsın

Çocuklara Özel Eğitim Teknikleriyle
CBÜSEM'de Çocuklar için İngilizce programında verilen eğitimler çocuklara özel olarak hazırlanmaktadır. Seviyelere göre gruplar ayrıldıktan sonra tamamen çocuklara özel materyaller ve metodlar kullanılarak eğlenerek ve uygulayarak dersler yapılmaktadır.
Konuşma Odaklı Eğitim
Çocuklar için İngilizce Programı'nın temel amacı, çocuklarımıza ufak yaşta İngilizce konuşabilme becerisi kazandırmaktır. Bu amaçla odak nokta konuşma olmak üzere, anlama, dinleme ve yazma becerileri geliştirilmektedir.
Yabancı Hocalarla Eğitim
CBÜSEM İngilizce eğitimlerinde Celal Bayar Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu'nda çalışan ve anadili İngilizce olan yabancı hocalarımız da dersler vermektedir.

Nasıl Başvuracaksınız?

Ön Kayıt Formunu Doldurun
Hemen ön kayıt formunu doldurarak iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın. Uzman hocalarımız sizi arasın, merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlasın.
Çocuklarımız Seviye Tespit Sınavına Girsin
Ön kayıt aşamasının ardından kontenjanın dolmasıyla birlikte sizi seviye tespit sınavına davet edelim, bu sınav ile çocuklarımız tam olarak ihtiyaç duydukları seviyeden eğitimlere başlasın.
Ödemenizi Gerçekleştirin
Seviye tespit sınavının ardından, CBÜSEM tarafından sunulan esnek ödeme planlarından dilediğinizi seçerek ödemenizi gerçekleştirin ve hemen eğitimlere başlansın.

Bilgilerinizi Bırakın Sizi Arayalım

By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website

SAYFAYI PAYLAŞIN