Dış Ticaret Programı ile İşletmenizi Güçlendirin

Uluslararası Seviyede Eğitim İçeriği
Bu programda iş akışlarından ödeme ve teslim şekillerine, devlet desteklerinden serbest bölge uygulamalarına 9 farklı alanda uygulamalı eğitimler tasarlanmıştır.
Kapsamlı ve Uygulamalı Dersler
Programda uluslararası pazarlama stratejilerini de içerecek şekilde tüm konular kapsamlı olarak ele alınmaktadır. Uygulama örnekleri gerçek vakalar üzerinden işlenmekte ve analiz edilmektedir.
İşletmenize Özel Program
Dış Ticaret Programını tamamen işletmenizin ihtiyaç duyduğu alanları kapsayacak şekilde ekibimizle birlikte tasarlayabilirsiniz. Eğitim modüllerinin tamamını alanında uzman akademik personelimiz, uluslararası örnekleriyle eşdeğer seviyede vermektedir.
Programınızı Birlikte Tasarlayalım
Hemen iletişime geçin, kurumunuzun ihtiyaçları, eğitime katılacak kitlenin nitelikleri ve talepleri doğrultusunda Dış Ticaret programınızı 30 veya 60 saat olarak birlikte tasarlayalım.
Eğitim Lokasyonunu Tespit Edelim
Mikro MBA Programı, şartların uygun olması halinde kurumunuz içerisinde veya ortak karar verilen eğitim salonlarında uygulanır. Bu sayede katılımcılar işletmeniz çatısı altında akademisyenlerimizle buluşma şansına sahip olabilecektir.
Başarılı Katılımcılara Sertifika
Toplam ortalama 60 saat olarak gerçekleştirilen eğitim programının %80’nine katılanlara CBÜSEM “DIŞ TİCARET PROGRAMI BAŞARI SERTİFİKASI” törenle verilmektedir.

Bilgilerinizi Bırakın Sizi Arayalım

By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website

BU SAYFAYI PAYLAŞIN