Slider

MCBÜSEM'DE HANGİ EĞİTİMLER VAR?

Drawing

YABANCI DİL EĞİTİMLERİ

MCBÜSEM çatısı altında Genel İngilizce Kursu, YDS Kursu, VIP Conversation, Çocuklar için İngilizce programlarının yanı sıra birçok yabancı dil eğitimini, Manisa Celal Bayar Üniversitesi akademik personeli ve yabancı eğitmenleri eşliğinde alabilirsiniz.

KURUMSAL EĞİTİMLER

MİNİ MBA Programı ile İşletme Yönetimi alanında kendinizi geliştirebilir Pazarlama, Marka Yönetimi, Etkili İletişim ve Girişimcilik, Finansal Okuryazarlık programları ile kariyer gelişiminizi hızlandırabilirsiniz. Hemen şimdi programları detaylı inceleyin ve ön kayıt başvurunuzu yapın

SERTİFİKALI EĞİTİMLER

MCBÜSEM sertifika programları ile farklı birçok alanda aldığınız eğitimler sonucunda resmi Manisa Celal Bayar Üniversitesi Sertifikası alma hakkı kazanırsınız. Doğum Öncesi Anne Eğitimi veya Fotoğrafçılık gibi birçok program sizi bekliyor.

YAŞAM BOYU EĞİTİMİN HER AŞAMASINDA MCBÜSEM VAR

Eğitim Programları

MCBÜSEM kuruluşundan itibaren farklı alanlarda birçok eğitim programını başarıyla gerçekleştirmiştir.

ISO 9001 Onaylı Sertifika

MCBÜSEM tarafından verilen eğitimler sonucunda başarılı katılımcılara teslim edilen tüm katılım sertifika ve belgeleri ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi onaylı olarak verilmektedir.

Sertifika Programları

MCBÜSEM farklı meslek gruplarının ihtiyaç duyduğu sertifika programlarını, uzman eğitim kadrosu eşliğinde planlayarak başarıyla gerçekleştirmektedir.

Hobi Atölyeleri

MCBÜSEM çatısı altında gerçekleştirilen hobi atölye çalışmalarıyla katılımcılara hem yeni sosyal çevreler yaratılmakta hem de yepyeni konularda bilgiler paylaşılmaktadır.

Kurumsal İşbirlikleri

MCBÜSEM işletmelerimizi büyütmek, geliştirmek ve iyileştirmek için ihtiyaç duyulan eğitim çalışmalarını işletmelerle ortak olarak gerçekleştirebilmekte ve yerinde eğitimler verebilmektedir.

Sınav Merkezi

MCBÜSEM, farklı ihtiyaçlara yönelik gerçekleştirilmek istenen sınav organizasyonlarına, fiziki ve teknik alt yapısıyla destek olabilmektedir.

BU SAYFAYI PAYLAŞIN

ISO 9001:2008