KAYITLAR DEVAM EDİYOR!

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ve Uzaktan Eğitim Merkezi işbirliğiyle YÖKDİL kursunu dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden alabilirsiniz

Canlı Dersler

Dersler her hafta belirtilen ders programı çerçevesinde canlı olarak gerçekleştirilecektir. Canlı derslerde katılımcılar öğretim elemanlarıyla doğrudan iletişim kurabilir, tıpkı sınıf ortamında olduğu gibi hocayla etkileşim içerisinde dersi takip edebilir.

Kayıttan İzleme İmkanı

Canlı ders kaydını kaçıranlar veya diledikleri herhangi bir dersi tekrar etmek isteyenler için her dersin kaydı sistemde tutulmakta ve erişilebilmektedir. Dolayısıyla dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde canlı dersleri kaçırsanız dahi ders kayıtlarını izleyebilirsiniz.

Uzman Öğretim Kadrosu

MCBÜSEM Yökdil kursunda sadece Manisa Celal Bayar Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu'nun alanında uzman öğretim elemanları derslere girmektedir. 

Birebir Danışmanlık İmkanı

Her katılımcımıza uzman öğretim elemanlarımız tarafından belirlenen gün ve zaman dilimi içerisinde birebir danışmanlık hizmeti verilerek sınava hazırlık için kişiye özel çalışma programları hazırlanmasına destek olunacaktır. Bu sayede sınava hazırlanırken mevcut durumunuzu ve yapmanız gerekenleri birebir hocalarımızla karar vererek en doğru çalışma planına kavuşacaksınız.

Bilgisayardan, Tabletten, Cepten

MCBÜSEM Online YÖKDİL kursuna internete erişimi olan tüm cihazlarınızdan girebilirsiniz. Dolayısıyla nerede olursanız olun bilgisayardan, tabletten veya cep telefonunuzdan dersleri takip edebilir, geçmiş ders kayıtlarını izleyebilir ve deneme sınavlarına erişebilirsiniz. 

Kitaplar ve Dijital Materyaller

MCBÜSEM Online YÖKDİL kursunda size sınava hazırlanırken ve derslere katılırken ihtiyaç duyacağınız tüm materyaller sağlanır. Hem sınava hazırlık ve ders takip kitaplarınız hem de uzaktan eğitim sistemine yüklenecek diğer dijital çalışma materyalleriyle eksiksiz biçimde sınavlara hazırlanmanız sağlanır.

"Siz de hemen kaydınızı gerçekleştirin ve YÖKDİL'den hedeflediğiniz puanı alın."

Online YÖKDİL Kurs Detayları

8 hafta sürecek canlı eğitimler toplam 64 saat olarak YÖKDİL sınavına özel olarak kurgulanmıştır. Canlı yayın kayıtları daha sonra da izlenebildiği için katılımcıların ders kaçırma ihtimali bulunmamaktadır. Derslerde kullanılacak materyaller katılımcılara sağlanacaktır. Canlı derslerin yanı sıra, her katılımcıya özel olarak uzman öğretim elemanlarımızca canlı danışmanlık hizmeti sunulacak ve böylece sınava hazırlanma sürecinde kişiye özel reçeteler çıkartılarak sınav başarısı arttırılacaktır.

ONLINE YÖKDİL KURS ÜCRETLERİ

Genel Katılım Kurs Kayıt Bedeli: 480 TL (KDV Dahil)

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Öğrenci ve Öğretim Elemanları için Kurs Kayıt Bedeli: 450 TL (KDV Dahil)

Kurs bedeline Dahil Olan Hizmetler

  • - 8 haftalık toplam 64 saat canlı ders yayını. 
  • - Kurs süresi boyunca geçmiş derslere 7/24 sınırsız erişebilme imkanı.
  • - Online deneme sınavları ve diğer dijital materyaller.
  • - Kursta kullanılacak ders kitapları.
  • - Kurs süresi içerisinde öğretim elemanlarınca katılımcılara verilecek birebir canlı danışmanlık hizmeti.

Kurs kayıt bedeli yatırıldıktan sonra size özel kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak MCBÜ UZEM uzaktan eğitim sistemine giriş yaparak kursla ilgili tüm program ve ders planı içeriklerine erişebileceksiniz.

10 Soruda YÖKDİL Sınavı

HEMEN KAYDINIZI YAPIN

  • Online YÖKDİL sınıfımız daha önce Yökdil sınavına girip 40 ve üzeri puan alanlar için uygundur. Daha önce sınava girmeyenlerin, bu sayfanın en altında yer alan linkten erişecekleri Seviye Tespit Sınavı'nı çözerek hocalarımızla görüşmesi gerekmektedir.
  • Kayıt ücretini yatırmak için banka hesap numaramız: Celal Bayar Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Ziraat Bankası Manisa Merkez Şubesi IBAN: TR860001000188394772655036 Kayıt ücretini yatırdıktan sonra dekontunuzun, kimliğinizin ve eğer üniversitemiz öğretim elemanı veya öğrencisi iseniz personel / öğrenci kimliğinizin önlü arkalı fotoğrafını, kitapları göndereceğimiz açık adresinizi ve telefon numaranızı cbusem@cbu.edu.tr elektronik posta adresine gönderiniz.
  • Dekont ve kimlik bilgileriniz tarafımıza ulaştığında sisteme giriş yapacağınız kullanıcı adı ve şifreniz elektronik posta yoluyla size iletilecektir. Kitaplar, ofisimizden teslim alma imkanı olmayan kursiyerlerimiz için alıcı ödemeli olarak kargo ile gönderilir.
  • Derslerin içeriği ile ilgili bilgi almak için 0 236 238 63 05 numaralı telefondan ve cbusem@cbu.edu.tr elektronik posta adresinden ulaşabilirsiniz. Sisteme giriş yapmada yaşanan teknik sorunların çözümü ve destek için hafta içi 08:00 - 24:00 saatleri arasında 444 9 228 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Bilgilerinizi Bırakın Sizi Arayalım

By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website