Genel İngilizce – MCBÜSEM

ÜNİVERSİTE AYRICALIĞIYLA İNGİLİZCE ÖĞRENİN

Celal Bayar Üniversitesi'nden Başarı Sertifikası Alın

Seviyeye Özel Kurdan Başlangıç
CBÜSEM'de İngilizce eğitimleri seviye tespit sınavı ile başlar. Bu sayede sizinle aynı düzeyde katılımcılardan oluşan bir sınıfta eğitimlerinizi alırsınız. A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 seviyelerinde sınıflar bulunmaktadır.
Konuşma Odaklı Eğitim
CBÜSEM'de İngilizce, konuşma ağırlıklı olarak verilmektedir. Bu sayede katılımcılar; okuma, yazma ve anlamanın yanı sıra en büyük ihtiyaç olan akıcı konuşabilme yeteneğini de edinmektedir.
Yabancı Hocalarla Eğitim
CBÜSEM İngilizce eğitimlerinde Celal Bayar Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu'nda çalışan ve anadili İngilizce olan yabancı hocalarımız da dersler vermektedir.

Nasıl Başvuracaksınız?

Ön Kayıt Formunu Doldurun
Hemen ön kayıt formunu doldurarak iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın. Uzman hocalarımız sizi arasın, merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlasın.
Seviye Tespit Sınavına Girin
Ön kayıt aşamasının ardından kontenjanın dolmasıyla birlikte sizi seviye tespit sınavına davet edelim, bu sınav ile tam olarak ihtiyaç duyduğunuz seviyeden eğitimlere başlansın.
Ödemenizi Gerçekleştirin
Seviye tespit sınavının ardından, CBÜSEM tarafından sunulan esnek ödeme planlarından dilediğinizi seçerek ödemenizi gerçekleştirin ve sınıfınıza kaydolarak hemen eğitimlere başlayın.

Bilgilerinizi Bırakın Sizi Arayalım

By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website

BU SAYFAYI PAYLAŞIN