Markalaşarak Kurumunuza Katma Değer Yaratın

Marka Demek Katma Değer Demek
“Ne yaparsak yapalım markalaşmamız lazım” dediğimiz bir dünyadayız. Marka yaratmak katkı değer yaratmak demek. Marka yaratmak bir süreç işi.
Kapsamlı ve Uygulamalı Eğitim
Öncelikli olarak Marka ve Markalaşma ile ilgili bilgilerimizin tazelenmesi gerek. Markalaşma kursu ile bunu sağlamak gayet kolay. Marka/Markalaşma eğitimi kapsamında her biri 6 ve 8 saatlik markayla ilgili 8 ayrı konu başlığı ele alınacaktır.
İşletmenize Özel Program
Markalaşma Programını tamamen işletmenizin faaliyet gösterdiği sektör dinamiklerine uygun şekilde tasarlanmaktadır. Eğitim modüllerinin tamamını alanında uzman akademik personelimiz, uluslararası örnekleriyle eşdeğer seviyede vermektedir.
Programınızı Birlikte Tasarlayalım
Hemen iletişime geçin, kurumunuzun ihtiyaçları, eğitime katılacak kitlenin nitelikleri ve talepleri doğrultusunda Markalaşma programınıza sektörünüze özel eğitimler ekleyelim.
Eğitim Lokasyonunu Tespit Edelim
Markalaşma Programı, şartların uygun olması halinde kurumunuz içerisinde veya ortak karar verilen eğitim salonlarında uygulanır. Bu sayede katılımcılar işletmeniz çatısı altında akademisyenlerimizle buluşma şansına sahip olabilecektir.
Başarılı Katılımcılara Sertifika
Toplam ortalama 60 saat olarak gerçekleştirilen eğitim programının %80’nine katılanlara CBÜSEM “MARKKALAŞMA PROGRAMI BAŞARI SERTİFİKASI” törenle verilmektedir.

Bilgilerinizi Bırakın Sizi Arayalım

By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website

BU SAYFAYI PAYLAŞIN