MCBÜSEM VE CAN SAĞLIK GRUBU EĞİTİMDE İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADI

previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (MCBÜSEM) ile Can Sağlık Grubu, karşılıklı imzalanan protokol ile eğitim işbirliğini güçlendirme kararı aldı. Protokol kapsamında MCBÜSEM ile Can Sağlık Grubu; eğitim, seminer ve benzeri çalışmaları planlama ve yürütme konusunda işbirliğini sürdürecek. Protokol ile Can Sağlık Grubu personelinin eğitim programları ve sertifikasyon süreçleri üniversitemiz ile birlikte yürütülecektir.

Protokolü Can Sağlık Grubu adına imzalayan İcra Kurulu Başkanı Umut Can Keskiner, “Manisa Celal Bayar Üniversitesi’nin ve Sürekli Eğitim Merkezi’nin uzun zamandır gösterdiği gayretli ve başarılı çalışmaların yakından takipçisiyiz. Üniversitede üretilen bilimsel bilginin ve yapılan çalışmaların değerinin farkında olan bir kurum olarak biz de mümkün olduğunca üniversitemiz ile işbirliği içerisinde olmak ve karşılıklı katma değeri arttırmak istiyoruz.” şeklinde konuştu. MCBÜSEM Müdürü Doç. Dr. Mahmut Karğın ise; Can Sağlık Grubunun uzun yıllardır Salihli özelinde Manisa halkına hizmet verdiğini, MCBÜSEM’in vizyonu çerçevesinde özel sektörle gerçekleştirilecek işbirliklerini ve üniversitenin mümkün olduğunca geniş bir etkileşim ağı içerisinde yer almasını önemsediklerini belirterek teşekkürlerini sundu.

Protokol imza törenine Can Sağlık Grubu İcra Kurulu Başkanı Umut Can Keskiner’in yanı sıra İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Nilgün Ulu, Tıbbi Direktör Dr. H. Turgay Kefeli, Pazarlama Direktörü Özlem Sipahioğlu ve Pazarlama Müdürü Uçar Canıtez de katıldı. MCBÜSEM müdür yardımcıları Doç. Dr. Koray Kayalıdere ve Yrd. Doç. Dr. Burak Özdoğan da törende hazır bulundular.