MCBÜSEM VE CAN SAĞLIK GRUBU EĞİTİMDE İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADI

Arrow
Arrow
PlayPause
Slider

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (MCBÜSEM) ile Can Sağlık Grubu, karşılıklı imzalanan protokol ile eğitim işbirliğini güçlendirme kararı aldı. Protokol kapsamında MCBÜSEM ile Can Sağlık Grubu; eğitim, seminer ve benzeri çalışmaları planlama ve yürütme konusunda işbirliğini sürdürecek. Protokol ile Can Sağlık Grubu personelinin eğitim programları ve sertifikasyon süreçleri üniversitemiz ile birlikte yürütülecektir.

Protokolü Can Sağlık Grubu adına imzalayan İcra Kurulu Başkanı Umut Can Keskiner, “Manisa Celal Bayar Üniversitesi’nin ve Sürekli Eğitim Merkezi’nin uzun zamandır gösterdiği gayretli ve başarılı çalışmaların yakından takipçisiyiz. Üniversitede üretilen bilimsel bilginin ve yapılan çalışmaların değerinin farkında olan bir kurum olarak biz de mümkün olduğunca üniversitemiz ile işbirliği içerisinde olmak ve karşılıklı katma değeri arttırmak istiyoruz.” şeklinde konuştu. MCBÜSEM Müdürü Doç. Dr. Mahmut Karğın ise; Can Sağlık Grubunun uzun yıllardır Salihli özelinde Manisa halkına hizmet verdiğini, MCBÜSEM’in vizyonu çerçevesinde özel sektörle gerçekleştirilecek işbirliklerini ve üniversitenin mümkün olduğunca geniş bir etkileşim ağı içerisinde yer almasını önemsediklerini belirterek teşekkürlerini sundu.

Protokol imza törenine Can Sağlık Grubu İcra Kurulu Başkanı Umut Can Keskiner’in yanı sıra İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Nilgün Ulu, Tıbbi Direktör Dr. H. Turgay Kefeli, Pazarlama Direktörü Özlem Sipahioğlu ve Pazarlama Müdürü Uçar Canıtez de katıldı. MCBÜSEM müdür yardımcıları Doç. Dr. Koray Kayalıdere ve Yrd. Doç. Dr. Burak Özdoğan da törende hazır bulundular.

Git İNGİLİZCE EĞİTİMLERİ

İNGİLİZCE EĞİTİMLERİ

Genel İngilizce programlarımız Avrupa Dil Portfolyosu’na göre seviyelere ayrılmıştır. Her seviye, 8 veya 10 haftalık dönemlerden oluşmaktadır.

Git MİNİ MBA PROGRAMI

MİNİ MBA PROGRAMI

MİNİ MBA Programı ile yönetimden finansa, pazarlamadan muhasebeye birçok farklı disiplinden modülleri istediğiniz gibi şekillendirerek alabilirsiniz.

Git DİĞER YABANCI DİLLER

DİĞER YABANCI DİLLER

Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Farsça, Arapça, Korece, Japonca ve Çince eğitimlerimiz temel seviyeden başlayarak konuşma odaklı sistemle verilmektedir.

Git SERTİFİKA PROGRAMLARI

SERTİFİKA PROGRAMLARI

Doğum Öncesi Anne Eğitimi, Fotoğrafçılık Kursu, Etkili İletişim Eğitimi, Mülakat Teknikleri Eğitimi, Çocuk – Ergenlik İletişim Kursu, Girişimcilik Programı, Pazarlama Programı

Müşteri Müşteri Müşteri Müşteri Müşteri Müşteri

Doç. Dr. Mahmut Karğın

Müdür

Doç. Dr. Koray KAYALIDERE

Müdür Yardımcısı

Yrd. Doç. Dr. Burak ÖZDOĞAN

Müdür Yardımcısı

Bizden Haberler

YDS’ye hazırlanırken bana yol gösterici olan CBÜSEM hocalarından oldukça memnun kaldım. Nitekim hocalarımın gösterdiği yol üzerinde gitmeye çalıştığım 1 aylık hızlandırılmış kursta karşılığını bir önceki YDS puanımdan yaklaşık olarak 30 puanlık artış ile aldım. Dolayısıyla bu tavsiye mektubu bana verilen emeğe karşılık denizde damla gibidir. Gözünüz kapalı hocaların çizdiği yolu takip edebilirsiniz ayrıca çok zor hoca beğenen biri olarak her anlamadığımız konuda tekrar tekrar bıkmadan içtenlikle anlatan hocalarımıza teşekkür’ü ve bu tavsiye mektubunu bir borç bilirim.
Abdullah MARUFOĞLU
Araştırma Görevlisi
CBÜSEM hocalarının bize göstermiş olduğu anlayış, sabır ve motivasyonla yabancı dil sınavında başarıyı yakaladım, 2014 ilkbahar dönemi yabancı dil sınavından 61 almıştım, bu kursla kısa sürede sonbahar yabancı dil sınavında puanım 73’e çıktı. Kurs dışında da hocamızın vermiş olduğu ödevlerle konularımı pekiştirerek eksiklerimi gidermiş oldum, diğer kurslara nazaran daha fazla soru çözdük ve puanımı yükselttim, hocalarımıza teşekkür eder ve iyi çalışmalar dilerim.
Celal Bayar Üniversitesi ÖYP Araştırma Görevlisi olarak çalışmaktayım. Bilindiği üzere ÖYP kadrolarında 65 dil puanı barajı var ve kadroya atandığınız tarihten itibaren 2 yıl içerisinde bu kriteri sağlamalısınız. İlk yıl yabancı dil eşdeğerliliği kabul görülen IELTS sınavından 70 puan aldım ama bu sınavın geçerlilik süresi 2 yıl olduğundan tekrar puanımı yenilemem gerekti. 51,25 olan YDS puanımı 65 puanın üzerine çıkartmak için üniversitemizin Sürekli Eğitim Merkezinde verilen YDS kurslarına katılmaya karar verdim. Kursun bitmesine son 1 ay kalmasına rağmen hocalarımın özverisi ile kısa sürede gruba yetişme şansım oldu. Unuttuğum konuları hocalarla birebir görüşerek pekiştirdim. Ders sırasında gerek konuya gerekse sınıfa olan hakimiyeti ve sıcakkanlılığı ile de örnek gösterilebilecek eğitmenler. Hocalarıma vermiş olduğu emeklerinden dolayı teşekkür ediyor, yeterli dil seviyesine ulaşmak isteyen arkadaşlara üniversitemiz bünyesinde verilen bu kurslara katılmalarını tavsiye ediyorum. 1 ay gibi kısa sürede siz de 66,25 alabilirsiniz. Doğru Kurs, Doğru Eğitmen. Saygılarımla…
Arş. Gör. Tolga BEŞİKÇİ
Celal Bayar Üniversitesi Rekreasyon Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu