Mini MBA Programı ile Kurumunuza Güç Katın

Uluslararası Seviyede Mini MBA
Bu program bölgemizde ilk defa Celal Bayar Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi tarafından tasarlanarak uygulanmaktadır. Avrupa ve Amerika’daki benzer programlarla uyumlu olarak, iş dünyamızın ihtiyaçlarına göre modüllenmektedir.
Kapsamlı ve Uygulamalı Dersler
İş insanlarımızın en çok ihtiyaç duydukları Bilanço Okuma, Mali Analiz, Maliyet Hesaplarının yanı sıra personel ile olan ilişkiler, Çatışma ve Motivasyon Yönetimi gibi konular işlenerek iş insanlarının iş yaşamında verimlilik ve etkinlik düzeylerini arttırmaktır.
İşletmenize Özel Program
Mini MBA Programını tamamen işletmenizin ihtiyaç duyduğu alanları kapsayacak şekilde ekibimizle birlikte tasarlayabilirsiniz. Eğitim modüllerinin tamamını alanında uzman akademik personelimiz, uluslararası örnekleriyle eşdeğer seviyede vermektedir.
Programınızı Birlikte Tasarlayalım
Hemen iletişime geçin, kurumunuzun ihtiyaçları, eğitime katılacak kitlenin nitelikleri ve talepleri doğrultusunda Mini MBA programınıza tam ihtiyaç duyduğunuz alanları ekleyelim.
Eğitim Lokasyonunu Tespit Edelim
Mini MBA Programı, şartların uygun olması halinde kurumunuz içerisinde veya ortak karar verilen eğitim salonlarında uygulanır. Bu sayede katılımcılar işletmeniz çatısı altında akademisyenlerimizle buluşma şansına sahip olabilecektir.
Başarılı Katılımcılara Sertifika
Toplam ortalama 60 saat olarak gerçekleştirilen eğitim programının %80’nine katılanlara CBÜSEM “MİNİ MBA (İŞLETME YÜKSEK LİSANS) SERTİFİKASI” törenle verilmektedir.

BU SAYFAYI PAYLAŞIN