Mini MBA Programı ile Kurumunuza Güç Katın

Uluslararası Seviyede Mini MBA

Bu program bölgemizde ilk defa Manisa Celal Bayar Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi tarafından tasarlanarak uygulanmaktadır. Avrupa ve Amerika’daki benzer programlarla uyumlu olarak, iş dünyamızın ihtiyaçlarına göre modüllenmektedir.

Kapsamlı ve Uygulamalı Dersler

İş insanlarımızın en çok ihtiyaç duydukları Bilanço Okuma, Mali Analiz, Maliyet Hesaplarının yanı sıra personel ile olan ilişkiler, Çatışma ve Motivasyon Yönetimi gibi konular işlenerek iş insanlarının iş yaşamında verimlilik ve etkinlik düzeylerini arttırmaktır.

İşletmenize Özel Program

Mini MBA Programını tamamen işletmenizin ihtiyaç duyduğu alanları kapsayacak şekilde ekibimizle birlikte tasarlayabilirsiniz. Eğitim modüllerinin tamamını alanında uzman akademik personelimiz, uluslararası örnekleriyle eşdeğer seviyede vermektedir.

Programınızı Birlikte Tasarlayalım

Hemen iletişime geçin, kurumunuzun ihtiyaçları, eğitime katılacak kitlenin nitelikleri ve talepleri doğrultusunda Mini MBA programınıza tam ihtiyaç duyduğunuz alanları ekleyelim.

Eğitim Lokasyonunu Tespit Edelim

Mini MBA Programı, şartların uygun olması halinde kurumunuz içerisinde veya ortak karar verilen eğitim salonlarında uygulanır. Bu sayede katılımcılar işletmeniz çatısı altında akademisyenlerimizle buluşma şansına sahip olabilecektir.

Başarılı Katılımcılara Sertifika

Toplam ortalama 60 saat olarak gerçekleştirilen eğitim programının %80’nine katılanlara MCBÜSEM “MİNİ MBA (İŞLETME YÜKSEK LİSANS) SERTİFİKASI” törenle verilmektedir.

Bilgilerinizi Bırakın Sizi Arayalım

By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website

BU SAYFAYI PAYLAŞIN