MİNİ MBA ANKARA’DA

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanlığı, MCBÜ Araştırma, Girişimcilik ve Yenilikçilik Koordinatörlüğü ve Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (MCBÜ-SEM) işbirliği ile dördüncü defa düzenlenen Mini MBA Sertifika Programı başarıyla tamamlandı.

Biyometrik teşhis sistemleri yazılım ve donanımları üreten Papilon Savunma-Güvenlik Sistemleri Bilişim A.Ş. personel ve yöneticilerine özel olarak hazırlanan Mini MBA Programı, Şirketin Ankara’daki Merkezinde 27 Ocak- 4Mart 2018 tarihleri arasında düzenlendi.

MCBÜ Araştırma, Girişimcilik ve Yenilikçilik Koordinatörü ve İİBF Dekan Yardımcısı Prof.Dr. Hüseyin AKTAŞ, İİBF İşletme Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Cengiz Yılmaz, MCBÜ-SEM Müdürü Doç. Dr. Mahmut Karğın ve Müdür Yardımcıları Doç. Dr. Koray Kayalıdere ve Yrd. Doç. Dr. Burak Özdoğan ile program eğitimcilerinden Yrd. Doç. Dr. Hakan Aracı ve Öğr. Gör. İlham Yılmaz’ın katıldığı Mezuniyet Töreni coşkulu bir şekilde gerçekleştirildi.

Mini MBA çerçevesinde, Papilon şirketinin ihtiyaçları doğrultusunda; Süreç ve Proje Yönetimi, Yenilik ve Değişim Yönetimi, Yönetsel İstatistik ve Karar Verme, İş Geliştirme Açısından Finansal Raporlama ve Bütçeleme, Yönetsel İletişim, Stratejik İşletme Yönetimi, İnovasyon, Girişimcilik ve Personel Motivasyonu gibi zengin içeriğe sahip toplam 44 saatlik bir eğitim programı hazırlandı.