News

Online Eğitimlerimiz Başlıyor

Salgın Döneminde Ara Verilen Eğitimlerimiz Online Olarak Devam Edecektir Çin Halk Cumhuriyeti’nde ortaya çıkan ve çeşitli ülkelerden bildirimi yapılan Coronavirus hastalığı (COVID-19) ile ilgili Sağlık Bakanlığınca alınan önlemler ve yapılan yeni düzenlemeler kapsamında; düzenlenmesi için onay verilen ve devam eden tüm eğitimler 16.03.2020 tarihinde durdurulmuştu. Yeni dönem eğitimlerimizin Temmuz ayı itibari ile Uzaktan Eğitim yolu […]

Eğitimlerin Durdurulması

Eğitimlerimiz Salgın Önlemleri Kapsamında Durdurulmuştur Çin Halk Cumhuriyeti’nde ortaya çıkan ve çeşitli ülkelerden bildirimi yapılan Coronavirus hastalığı (COVID-19) ile ilgili Sağlık Bakanlığınca alınan önlemler ve yapılan yeni düzenlemeler kapsamında; düzenlenmesi için onay verilen ve devam eden tüm eğitimler ikinci bir duyuruya kadar durdurulmuştur. Eğitimlerimiz Yükseköğretim Kurumundan gelecek onayın ardından kaldığı yerden devam edecektir.

Genel Arapça Eğitimleri Başladı

Temel Seviye Genel Arapça Eğitimlerimiz Başladı Manisa Celal Bayar Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından verilen Genel Arapça eğitimleri kapsamında temel düzeyde dersler 02 Mart 2020 tarihinde başladı. Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ergün’ün verdiği ilk ders ile başlayan eğitimlerimiz üç ay boyunca devam edecektir.

A2 ve B1 Seviyesinde Genel İngilizce Eğitimleri Başladı

A2 ve B1 Kuru Genel İngilizce Eğitimlerimiz Başladı Manisa Celal Bayar Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezimiz tarafından verilen Genel İngilizce eğitimleri kapsamında A2 ve B1 kurunda dersler 02 Mart ve 04 Mart 2020 tarihlerinde  başladı. Öğr. Gör. Özlem Arıtürk ve Öğr. Gör. Saffet Dinçer’in verdiği ilk ders ile başlayan eğitimlerimiz üç ay boyunca devam edecektir.