OKUL ÖNCESİ VE OKUL ÇAĞI ÇOCUK GELİŞİMİ EĞİTİMİNİ ALIN

Celal Bayar Üniversitesi Başarı Sertifikası'na Sahip Olun

Okul Öncesi Çocuk Gelişimi
0-6 yaş çocuk gelişimi, çocuklarla iletişim, çocuklara sınır koyma, çocuklarda öfke krizi ve kardeş kıskançlığı, uyku problemleri ve tuvalet eğitimi, ebeveyn çocuk ilişkisi gibi çok kapsamlı konularda 12 saatlik eğitim alın.
Okul Çağı Çocukluk Dönemi
Okul fobisi, ödev yapma alışkanlığı kazandırma, çocuklarda sorumluluk bilinci, dikkat eksikliği ve hiperaktivite, disleksi, akran baskısı, okul çağı ebeveyn çocuk ilişkisi konularında 12 saatlik eğitim alın.
Grup Çalışmaları
Grup çalışmaları rehber öğretmenler, çocuk ve yetişkin psikiyatrlar yönlendirmesi ile düzenlenir. Gruba uygunluk adına ön görüşmeler yapılacaktır. Dikkat Eksikliği tanısı almış çocuklarla grup çalışması, Otizmli aileler destek grup çalışması, Kaygı kontrol grup çalışması, Madde bağımlılığı grup çalışması

Nasıl Başvuracaksınız?

Ön Kayıt Formunu Doldurun
Hemen ön kayıt formunu doldurarak iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın. Uzman hocalarımız sizi arasın, merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlasın.
Uzman Klinik Psikoloğumuzla Tanışın
Ön kayıt aşamasının ardından kontenjanın dolmasıyla birlikte sizi tanışmaya davet edelim. Uzman Klinik Psikoloğumuzla konuşarak istediğiniz gruba kaydınızı yapalım.
Ödemenizi Gerçekleştirin
CBÜSEM tarafından sunulan esnek ödeme planlarından dilediğinizi seçerek ödemenizi gerçekleştirin ve hemen eğitimlere başlansın.

Bilgilerinizi Bırakın Sizi Arayalım

By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website

SAYFAYI PAYLAŞIN