ONLINE Okul Öncesi Çocuk Gelişimi sERTİFİKA PROGRAMI

Manisa Celal Bayar Üniversitesi güvencesiyle, okul öncesi çocuk gelişimi eğitimini Uzman Klinik Psikoloğumuzun anlatımıyla online olarak alın, dersleri izleyip eğitimi başarıyla tamamladıktan sonra MCBÜSEM onaylı, ISO 9001 tasdikli sertifikanız kapınıza gelsin.

Başvuru ve kayıt için tıklayın!

ONLINE YÖKDİL KURSU (CANLI EĞİTİMLER)

YÖKDİL sınavına MCBÜ Yabancı Diller Yüksek Okulu'nun öğretim kadrosu tarafından hazırlanan online program ile hazırlanın. Online dersler, sınavlar, soru çözümleri ve canlı destek imkanı ile YÖKDİL bir engel olmaktan çıkıyor.

Başvuru ve kayıt için tıklayın!

ONLINE İNGİLİZCE

Temel, orta ve ileri düzey İngilizce kurslarını online olarak alın, zaman ve mekandan bağımsız olarak eğitimleri tamamlayın, İngilizce bir sorun olmaktan çıksın, MCBÜSEM onaylı ISO 9001 kalite tasdikli sertifikanız kapınıza gelsin.

ÇOK YAKINDA!

Neden MCBÜSEM Uzaktan Eğitimlerini Almalıyım?

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Güvencesi

MCBÜSEM tarafından gerçekleştirilen tüm eğitimler Manisa Celal Bayar Üniversitesi'nin güvencesi altındadır. Bu sayede katılımcılar yeniden üniversiteli olma heyecanını yaşamaktadır.

Profesyonel Online Sistem

MCBÜSEM Online eğitimleri, Manisa Celal Bayar Üniversitesi'nin sahip olduğu profesyonel uzaktan eğitim altyapısı aracılığıyla öğrencilere sunulur. Bu sayede katılımcı öğrenciler sınavlardan hocayla iletişime gerçek bir online eğitim deneyimi yaşarlar.

Uzman Öğretim Üyesi Kadrosu

MCBÜSEM'de tüm online eğitimler alanında uzman MCBÜ öğretim üyeleri ve alanında isim yapmış eğitimci kadrosu tarafından verilmektedir. Eğitim programını verecek eğitimcilerin tüm bilgilerine sistem aracılığıyla erişim imkanı bulunmaktadır.

Resmi Başarı Sertifikası

Online eğitimleri başarıyla tamamlayan adaylar MCBÜSEM tarafından Manisa Celal Bayar Üniversitesi kayıtlı olarak hazırlanan ISO 9001 kalite onaylı başarı sertifikalarına sahip olurlar.

Dilediğin Zaman, Dilediğin Yerde

MCBÜSEM Online eğitimlerini internete erişilebilen her yerden alabilmek, sınavlara katılabilmek ve programı tamamlayabilmek mümkün. Ne zaman ve ne kadar çalışmak istediğinize siz karar verin.

Sürekli Yenilenen Eğitim İçeriği

Eğitim içerikleri sürekli olarak uzman öğretim kadromuz tarafından günün şartlarına ve değişikliklere göre güncellenmekte ve sürekli olarak yeni tutulmaktadır. Bu sayede MCBÜSEM Online eğitimleri daima en yeni müfredatla öğrencilere sunulmaktadır.

"Bİ DÜNYA EĞİTİM MCBÜSEM'DE SİZİ BEKLİYOR"