ONLINE YDS KURSU (CANLI EĞİTİMLER)

YÖKDİL sınavına MCBÜ Yabancı Diller Yüksek Okulu'nun öğretim kadrosu tarafından hazırlanan online program ile hazırlanın. Online dersler, sınavlar, soru çözümleri ve canlı destek imkanı ile YDS bir engel olmaktan çıkıyor.

Başvuru ve kayıt için tıklayın!

ONLINE YÖKDİL KURSU (CANLI EĞİTİMLER)

YÖKDİL sınavına MCBÜ Yabancı Diller Yüksek Okulu'nun öğretim kadrosu tarafından hazırlanan online program ile hazırlanın. Online dersler, sınavlar, soru çözümleri ve canlı destek imkanı ile YÖKDİL bir engel olmaktan çıkıyor.

Başvuru ve kayıt için tıklayın!

ONLINE SPSS KURSU

Online SPSS eğitimi sayesinde alanında uzman öğretim elemanlarından SPSS paket programının en önemli analiz yeteneklerini öğrenecek ve kendi araştırmalarınızın analizlerini kendiniz gerçekleştirebileceksiniz.

Başvuru ve kayıt için tıklayın!

ONLINE EVIEWS KURSU

Online EVIEWS eğitimiyle özellikle araştırmacılar ve akademisyenler bilimsel çalışmalarının analizlerini gerçekleştirebilecektir. Bu eğitim ile EViews programının tüm detaylarını uzman öğretim elemanlarımızdan öğreneceksiniz.

Başvuru ve kayıt için tıklayın!

ONLINE AMOS KURSU

Online AMOS eğitimiyle özellikle araştırmacılar ve akademisyenler bilimsel çalışmalarının analizlerini gerçekleştirebilecektir. Bu eğitim ile AMOS programının tüm detaylarını uzman öğretim elemanlarımızdan öğreneceksiniz.

Başvuru ve kayıt için tıklayın!

ONLINE Okul Öncesi Çocuk Gelişimi sERTİFİKA PROGRAMI

Manisa Celal Bayar Üniversitesi güvencesiyle, okul öncesi çocuk gelişimi eğitimini Uzman Klinik Psikoloğumuzun anlatımıyla online olarak alın, dersleri izleyip eğitimi başarıyla tamamladıktan sonra MCBÜSEM onaylı, ISO 9001 tasdikli sertifikanız kapınıza gelsin.

Başvuru ve kayıt için tıklayın!

Neden MCBÜSEM Uzaktan Eğitimlerini Almalıyım?

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Güvencesi

MCBÜSEM tarafından gerçekleştirilen tüm eğitimler Manisa Celal Bayar Üniversitesi'nin güvencesi altındadır. Bu sayede katılımcılar yeniden üniversiteli olma heyecanını yaşamaktadır.

Profesyonel Online Sistem

MCBÜSEM Online eğitimleri, Manisa Celal Bayar Üniversitesi'nin sahip olduğu profesyonel uzaktan eğitim altyapısı aracılığıyla öğrencilere sunulur. Bu sayede katılımcı öğrenciler sınavlardan hocayla iletişime gerçek bir online eğitim deneyimi yaşarlar.

Uzman Öğretim Üyesi Kadrosu

MCBÜSEM'de tüm online eğitimler alanında uzman MCBÜ öğretim üyeleri ve alanında isim yapmış eğitimci kadrosu tarafından verilmektedir. Eğitim programını verecek eğitimcilerin tüm bilgilerine sistem aracılığıyla erişim imkanı bulunmaktadır.

Resmi Başarı Sertifikası

Online eğitimleri başarıyla tamamlayan adaylar MCBÜSEM tarafından Manisa Celal Bayar Üniversitesi kayıtlı olarak hazırlanan ISO 9001 kalite onaylı başarı sertifikalarına sahip olurlar.

Dilediğin Zaman, Dilediğin Yerde

MCBÜSEM Online eğitimlerini internete erişilebilen her yerden alabilmek, sınavlara katılabilmek ve programı tamamlayabilmek mümkün. Ne zaman ve ne kadar çalışmak istediğinize siz karar verin.

Sürekli Yenilenen Eğitim İçeriği

Eğitim içerikleri sürekli olarak uzman öğretim kadromuz tarafından günün şartlarına ve değişikliklere göre güncellenmekte ve sürekli olarak yeni tutulmaktadır. Bu sayede MCBÜSEM Online eğitimleri daima en yeni müfredatla öğrencilere sunulmaktadır.

"Bİ DÜNYA EĞİTİM MCBÜSEM'DE SİZİ BEKLİYOR"