MCBÜSEM’DEN İŞLETMELERE ÖZEL KURUMSAL GELİŞİM EĞİTİMİ

 

ArrowArrow
Slider

 

Şenaylar A.Ş. İşletme çalışanlarına yönelik olarak 5 Ocak 2019 tarihinde düzenlenen ve içeriği Merkezimiz tarafından oluşturulan Kurumsal Gelişim Eğitim programı tamamlandı. Eğitim 32 çalışanın katılımıyla Holiday Inn Express Manisa toplantı salonunda gerçekleştirilirken, sunumlarda Şenaylar A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeleri Sezen ŞENAY, Murat ŞENAY ve Hüseyin ŞENAY da hazır bulundu.

Eğitim programı saygı duruşu ve istiklal marşı ile başladı. Ardından Şenaylar A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Sezen ŞENAY açılış konuşması yaparak şirketin geçmişten bugüne gelişimine dair bilgiler paylaştı.

Sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki kısımda yürütülen eğitimleri Manisa Celal Bayar Üniversitesi Öğretim Üyelerii gerçekleştirdi. İlk olarak Arş. Gör. Tolga BEŞİKÇİ eşliğinde “Buke Fitness” ile katılımcıların motivasyonu arttırılarak Pazarlama ve Müşteri İletişimi eğitimine geçildi. Dr. Öğr. Üye. Aysun KAHRAMAN, “Müşteri Her Şeydir” sunumu ile pazarlamanın püf noktalarından bahsetti. Pazarlama eğitimi eğlenceli bir fiziksel aktivite etkinliği ile sonlandırıldı. Sabah seansının ikinci bölümünde Dr. Öğr. Üye. Hilmiye TÜRESİN TETİK “İşletmelerde problem çözme ve iletişim teknikleri: Müşteri Daima Haklıdır” konuları üzerinde yoğunlaşarak katılımcıların farkındalık düzeylerini arttırdı.

Öğleden sonraki programda, ilk olarak Prof. Dr. Ramazan GÖKBUNAR “Protokol ve Temsil Kuralları: Şirket Sensin” üzerinde konuştu. Programda son olarak Prof. Dr. Mahmut KARĞIN “Ekip ve Etik Çalışması: Bir El Ver” temalı sunumu ile yer aldı.

Eğitim programının sonunda “Şenaylar A.Ş. Ayın Çalışanı” seçimi sonuçları açıklandı ve şirket yönetim kurulu üyeleri tarafından dereceye giren çalışanlara ödülleri takdim edildi.

Son olarak sertifika törenine geçilerek eğitime katılan şirket çalışanlarına belgeleri dağıtıldı. Topluca çekilen aile fotoğrafları sonrasında program sonlandı. Tüm şirket çalışanları eğitim programından duydukları mutluluğu dile getirirken, Merkezimiz tarafında uygulanan anket sonuçları da bu memnuniyeti teyit etti.

MCBÜSEM’DEN İŞLETMELERE ÖZEL KURUMSAL GELİŞİM EĞİTİMİ” üzerine 1 yorum

  • Sezen ŞENAY’ı görmek sevindirdi beni. Başarılı buldum kişiler arasında kendisi. Paylaşım için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir