YDS Kursu – MCBÜSEM

YABANCI DİL BİLGİSİ SEVİYE TESPİT SINAVI HAZIRLIK KURSU

Sınava Eksiksiz Hazırlık
Öğrencilerimizi YDS sınavına eksiksiz olarak hazırlanmayı hedef almaktadır. YDS konularına göre kelime bilgisine, YDS tarzı sorulara, testlere, test çözme tekniklerine, okuma ve dil bilgisine yöneliktir.
Uzman Hocalar ile Eğitim
CBÜSEM'de YDS kursları, alanında uzman eğitmenler tarafından eğitim verilmektedir. Daha önce defalarca düzenlediğimiz kurslarımız ile YDS sınavında başarı oranımız çok yüksektir.
YDS Programına Uygun Eğitim
YDS programına uygun gramer bilgisi, cümle ve paragraf analizleri, tüm soru türlerinde örnek çözümler ve çözüm teknikleri verilmektedir. YDS'ye özel kelime bilgisi çalışmaları yapılmaktadır.

Nasıl Başvuracaksınız?

Ön Kayıt Formunu Doldurun
Hemen ön kayıt formunu doldurarak iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın. Uzman hocalarımız sizi arasın, merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlasın.
Hocalarımızla Tanışın
Ön kayıt aşamasının ardından kontenjanın dolmasıyla birlikte sizi CBÜSEM'e davet edelim. Burada hocalarımızla birebir görüşerek ve eğitim ortamını görerek kararınızı verin.
Ödemenizi Gerçekleştirin
Tanışmanın ardından, CBÜSEM tarafından sunulan esnek ödeme planlarından dilediğinizi seçerek ödemenizi gerçekleştirin ve sınıfınıza kaydolarak hemen eğitimlere başlayın.

Bilgilerinizi Bırakın Sizi Arayalım

By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website

BU SAYFAYI PAYLAŞIN