Dikkan Grup İş Sağlığı Güvenliği Eğitimleri Sertifika Töreni Düzenlendi

Dikkan Grup İş Sağlığı Güvenliği Eğitimleri Sertifika Töreni

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (MCBÜSEM) ile Dikkan Şirketler Grubuna bağlı IŞIKSAN Gemi Söküm Pazarlama ve Tic. AŞ. ve Anadolu Gemi Söküm Orman Ürn. Gıda Turz. San. Tic. Ltd. Şti. şirketleri arasında imzalanan protokol kapsamında düzenlenen “İş Sağlığı Güvenliği Eğitimlerinin” tamamlanmasının ardından sertifika töreni düzenlendi.

Dikkan Şirketler Grubu ev sahipliğinde gerçekleştirilen sertifika törenine Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ramazan Gökbunar, Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Gülenaz Selçuk, MCBÜSEM Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Ekrem Yılmaz, İş Sağlığı Güvenliği Eğitmeni Öğr. Gör. Hasan Zeki Diril; Dikkan Grup Operasyonlar Direktörü Muhammet Çil, Kalite, Çevre, İş Güvenliği Koordinatörü Volkan Başhelvacı, Kurumsal İletişim ve Marka Müdürü Ceyda Küçükbarda ile eğitim alan personeller katıldı.

Törende IŞIKSAN Gemi Söküm Pazarlama ve Tic. AŞ. ve Anadolu Gemi Söküm Orman Ürn. Gıda Turz. San. Tic. Ltd. Şti. personeline eğitimde göstermiş oldukları özveriye karşılık başarı belgeleri takdim edilirken, Dikkan Grup adına konuşan Operasyonlar Direktörü Muhammet Çil eğitimlerden ve iş birliğinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi. Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ramazan Gökbunar ise belgelerini alan personellere yaptığı konuşmada hayatta devamlı olarak kendilerini yenilemelerini gerektiğini, bulunduğumuz yüzyılda kalitenin çok önemli olduğunu, kendilerini geliştiren insanların fark yaratacağını ifade ederek eğitimlerde emeği geçenlere teşekkür etti.