İHA1 Ticari Pilotluk Eğitimleri

 • 6 Aralık 2022 - 08:00
 • Yüz Yüze Eğitim
  SHGM talimatına uygun olarak İHA0 ve İHA1 insansız hava araçları eğitim sertifikası verilmesi amaçlanmaktadır. Eğitim içeriğinde belirtilen teorik ve pratik dersler verilecektir. “İHA1” ticari pilotluk eğitimi süresi 32 saat, eğitim ücreti 1.200,00 TL’dir. Eğitimler 06-09-10-11 Aralık 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecektir. Eğitim yüz yüze canlı dersler şeklinde yapılacaktır. Eğitim içeriğine ulaşmak için lütfen tıklayınız. Eğitimlere katılmak için lütfen ön kayıt bırakınız.  

Ön Kayıt

  Manisa Celal Bayar Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından düzenlenecek olan uzaktan / yüz yüze eğitimlerde uygulanacak olan ücret iadesi şartları şu şekilde belirlenmiştir:

  1. MCBÜSEM, uzaktan/yüz yüze düzenlediği tüm faaliyetleri erteleme veya iptal etme hakkını saklı tutar. Söz konusu faaliyetlerin iptali durumunda ücret yatıran katılımcıların ücretleri iade edilir.
  2. Katılımcıların MCBÜSEM tarafından düzenlenen eğitime kayıt olmaları ve bu eğitimden vazgeçmeleri durumunda, eğitim faaliyeti başlamadan 5 iş günü öncesine kadar kayıtlarını iptal ettirme ve ücret iadesi alma hakları bulunmaktadır.
  3. Katılımcıların, kayıt yaptırdıkları eğitim faaliyetlerinin başlamasına 5 iş gününden kısa bir süre kalması durumunda mazeretlerini bildiren bir dilekçe ile MCBÜSEM’e başvurmaları gerekmektedir. MCBÜSEM yönetiminin katılımcının sunduğu gerekçeyi uygun görmesi durumunda ücret iadesi yapılabilecektir. Mazereti kabul edilmeyen katılımcının MCBÜSEM Yönetimini bu karardan dolayı sorumlu tutma hakkı bulunmamaktadır.
  4. Katılımcıların, kayıt yaptırdıkları eğitim faaliyetlerinin başlamasının ardından ilgili faaliyetten vazgeçmeleri durumunda hiçbir koşulda ücret iadesi gerçekleştirilmeyecektir.
  5. MCBÜSEM’e yapılacak ücret iadesi başvurusunun, ıslak imzalı dilekçe ve ödeme dekontu ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Hazine ve Maliye Bakanlığının “Devlet Harcama Belgeleri Yönetmeliğinin ilgili maddeleri” gereğince dilekçenin ıslak imzalı olması şartı sebebiyle fax ya da e-posta yoluyla gönderilen evraklar işleme alınmayacaktır.

  EVENT INFO :

  • Start Date:6 Aralık 2022
  • Start Time:08:00
  • End Date:11 Aralık 2022
  • End Time:17:00
  • Location:Yüz Yüze Eğitim