İHA1 Eğitimleri Tamamlandı

İHA1 Ticari Pilotluk Eğitimleri Tamamlandı

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (MCBÜSEM)’nin İHA0 ve İHA1 Ticari Pilotluk Eğitimleri için Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından akredite edilmesinin ardından ilk kez gerçekleştirilen İHA1 Ticari Pilotluk Eğitimleri başarıyla tamamlandı.

İHA1 Ticari Pilotluk Eğitimlerinin ilkinde 22 katılımcı yer alırken, eğitimler 13-14-20-28 Mayıs 2022 tarihlerinde Manisa Celal Bayar Üniversitesi’nin ev sahipliğinde ve Prof. Dr. Mustafa Aydın ile Öğr. Gör. Can Serkan Tuncay’ın eğitmenliğinde gerçekleştirildi. 28 Mayıs 2022 tarihinde tamamlanan eğitimlerin ardından katılımcılara sertifikaları teslim edilirken, ilk eğitim olması itibariyle katılımcılarla bir kapanış organizasyonu da gerçekleştirildi. Sertifika ve kapanış töreninde Merkez Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Gülenaz Selçuk, Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Ekrem Yılmaz, Eğitmenler Prof. Dr. Mustafa Aydın, Öğr. Gör. Can Serkan Tuncay ve eğitim katılımcıları yer aldı.

Sertifika ve kapanış töreninde Merkez Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Gülenaz Selçuk Manisa’da ilk kez Manisa Celal Bayar Üniversitesi bünyesinde gerçekleştirilen İHA1 eğitimlerinin devam edeceğini katılımcılara ve topluma faydalı olmasını temenni ettiğini dile getirdi.

Eğitimlerimiz için: cbusem.cbu.edu.tr takip edebilirsiniz.