Mini MBA Finans Yöneticiliği Eğitimi Tamamlandı

Mini MBA Finans Yöneticiliği Eğitimi Tamamlandı

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü tarafından 06 – 27 Eylül tarihlerinde Aksa Manisa Doğalgaz A.Ş. ve Aksa Balıkesir Doğalgaz A.Ş. çalışanlarına verilen Finans Yöneticiliği Mini MBA programı tamamlandı. Alanında uzman akademisyenler tarafından verilen eğitimde 15 katılımcı yer aldı.

Aksa Manisa Doğalgaz A.Ş. ve Aksa Balıkesir Doğalgaz A.Ş. çalışanlarından oluşan katılımcılara 30 Eylül 2019 tarihinde eğitimin tamamlanmasının ardından sertifikaları takdim edildi. Sertifika törenine Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Gülenaz Selçuk, Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Kadir Adamaz, Eğitmenler Prof. Dr. Mahmut Karğın ve Doç. Dr. Koray Kayalıdere katıldı.

Eğitim alan katılımcılara meslek hayatlarında başarılar dileyen Dr. Öğr. Üyesi Gülenaz Selçuk, merkezimizin Aksa ile ortaklığının her zaman devam edeceğini  ve yeni programlarda yine birlikte yer almak istediklerini belirtti. Eğitimlerde yer alan katılımcıların çok dinamilk ve bilgi odaklı olduğunu belirtlen Prof. Dr. Mahmur Karğın, eğitimlerin çok verimli geçtiüini dile getirdi. Aksa grubu adına konuşan Manisa Doğalgaz A.Ş. Müdürü İbrahim Başaran ve Balıkesir Dopalgaz A.Ş. Müdürü Ferhat Berber ise aldıkları eğitimden çok memnun kaldıklarını ve kendilerine yeni tecrübeler kattıklarını ifade ettiler.