Şenaylar A.Ş. Eğitimleri Tamamlandı

Şenaylar A.Ş. Eğitimleri Başarıyla Tamamlandı

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü tarafından 15 Şubat 2020 tarihinde Şenaylar A.Ş. grubuna eğitimler verilmiştir. Toplam 30 katılımcının yer aldığı eğitimler başarıyla tamamlanmıştır.

Anemon Hotel’de gerçekleştirilen program Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlamıştır. Şenaylar A.Ş. grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sezen ŞENAY ve MCBÜSEM Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Gülenaz SELÇUK’un kısa konuşmalarının ardından eğitmenlerimiz tanıtılmış ve eğitimlere başlanmıştır. Doç. Dr. Hasan KANDEMİR “Zor İnsanlarla Başa Çıkma ve Stres Yönetimi”, Doç. Dr. Ülviyye AYDIN “5S Çalışma Modeli ve İş Yerinde Profesyonellik”, Doç. Dr. Bora CANBULA “Proje Yönetimi ve Veri Okuryazarlığı”, Dr. Öğr. Üyesi Melike ESENTAŞ “Rekreatif Etkinlikler”, Dr. Öğr. Üyesi Bilal ELBİR “Yazım Teknikleri” konularında eğitimler gerçekleştirmişlerdir.

Eğitimlerin tamamlanmasının ardından Şenaylar A.Ş. katılımcılarına katılım belgeleri takdim edilmiş, firma çalışanlarından 20 yılını ve 10 yılını tamamlayanlara özel plaketleri verilmiştir. Ayrıca firma tarafından yapılan çekiliş ile bir çalışana tatil hediye edilmiştir. Şenaylar A.Ş grubu tarafından eğitmenlere de hediyeler takdim edilmiştir. Eğitim sonunda konuşma yaparak görüşlerini dile getiren Şenaylar A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sezen ŞENAY eğitimlerden duydukları memnuniyeti dile getirmiş ve ileriye dönük eğitim planlamalarını yine MCBÜSEM aracılığıyla gerçekleştirmek istediklerini ifade etmişlerdir. Manisa Celal Bayar Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Gülenaz SELÇUK yaptığı kapanış konuşmasında dinamik, deneyimli ve heyecanlı bir kadroya sahip olan kurumumuzun her konuda eğitim verebilecek yeteneğe sahip olduğunu dile getirmiş ve yapılan bu tarz eğitimlerin devam edeceğini belirtmiştir. Ayrıca yaptığı konuşmasında SELÇUK, eğitmenlerimizin her birine ayrı ayrı teşekkür ederek merkezimizin yeni eğitimler düzenlemeye devam edeceğini ifade etmişlerdir.